Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Kde se nacházíte:


AKTUÁLNĚ


Žádné město není tak vánoční jako Praha, ''napsala CNN ve článku, ve kterém uvedla žebříček deseti nejlepších trhů světa." Odkaz na článek ZDE.
 

 

Vánoční trhy

PŘEJEME KRÁSNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2017!
 

  • Staroměstském náměstí od 26. 11. 2016 - 6. 1. 2017, (10:00 - 22:00)
  • Václavském náměstí od 26. 11. 2016 - 6. 1. 2017, (10:00 - 22:00)
  • náměstí Republiky od 26.11. 2016 - 30. 12. 2016, (10:00 - 22:00)

NOVINKY 2016!

Vizualizace a dekorace
Celkové vizuální řešení projektu, včetně dekorací a doprovodných instalací, je řešeno v ryze tradičním, přírozeném stylu, výrazným akcentem na tradiční a přírodní prvky (přírodní materiály, perníčky, cukroví, tradiční dekorace (zvonky, dárečky, ozdoby).

Kulturní program
Kulturní program Vánočních trhů bude – stejně jako všechny dílčí projekty vycházet ze svátečních tradic (koledy, tance, divadelní představení, koncerty, sólový i sborový zpěv a podobně). Program bude každodenní a budou se ho účastnit jak profesionálové, tak amatéři, nebo zájmové kroužky a sdružení.

Multifunkční podium
- zcela nový koncept multifunkčního pojetí velkého pódia
- kombinovaná funkce (klasické pódium - otevřená kavárna - prostor dětské dílničky)
- předscéna pro interaktivní formy aktivit a prezentací
- audiovizuální projekce - projekt VÁNOČNÍ KINO
- projekce (adventní koncerty, filmy, pohádky)

Charitativní projekty
Charitativním projektům, organizacím a chráněným dílnám je poskytován prostor pro prezentaci. Ty tak mohou nejen prezentovat své programy a aktivity, ale dostávají samozřejmě bezplatně možnost a prostor pro prodej svých výrobků. Výtěžek, včetně prostředků vybraných do kasiček rozmístěných na plochách tržišť, je samozřejmě převáděn příslušným organizacím.

 


 

 

Facebook share

Program

Program na den 22.03. 2017

Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci

tip pro vás!

TIP: Vynikající pannini na vánočních trzích.

src=

Více tipů pro Vás ZDE.