Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Hlavička akce

Letní folklórní trhy 2017

Letní folklórní trhy s pohádkovými motivy oživí náměstí Republiky

Pražské náměstí Republiky se od čtvrtka 17. srpna oblékne do pestrobarevného folklórního hávu. Vtip a zábavu mu navíc dodá zdobený strom v pohádkovém stylu, na kterém „vyrostou“ klobásky, koláčky a další dobroty. Návštěvníci se mohou těšit na bohatou nabídku pochutin a doprovodný víkendový program. Pražské Folklórní léto potrvá do 28. srpna.

 
Na náměstí Republiky najdou především milovníci dobrého jídla desítky prodejních míst, kde nabídnou svoje produkty farmáři i drobní řemeslníci. Letní atmosféru tržiště vykouzlí bohatě zdobené prodejní stánky se štíty s věnci s přírodními motivy a květinami. Výzdobu doplní zahrádka se slaměnými zvířátky v životní velikosti. Nepřehlédnutelnou dominantou bude pohádkový strom, na kterém v podobě dekorací „vyrostou“ klobásky, buchty, koláčky a další dobroty.
 
„Výrazně se změní především vnitřní prostor tržiště. Nově jsme připravili přírodní bistrostolky se slunečníky tak, aby každý návštěvník mohl strávit na trzích příjemně čas a vychutnat si v pohodlí občerstvení a atmosféru letního tržiště,“ upřesňuje Hana Tietze, mluvčí společnosti Taiko, organizátora trhů.
 
Součástí Pražského folklórního léta je také živý víkendový kulturní program přímo na ploše tržiště, ve kterém zazní především lidové písně k poslechu i tanci. Návštěvníci trhu ochutnají tradiční teplá i studená jídla a nápoje a budou moci vybírat z nabídky rukodělných výrobků, dárkových i upomínkových předmětů. 
 
Tržiště bude na náměstí Republiky otevřené každý den od 10 do 22 hodin.
 

Facebook share

Program

Dnešní program 21.09. 2017

tip pro vás!

Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci