Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Kde se nacházíte:

Hlavička akce

Velikonoční trhy Praha

Velikonoční trhy 2015

AKTUÁLNĚ - do středy 1.4. (včetně) je kvůli silnému větru ZRUŠEN program. Děkujeme za pochopení.

21.3.2015

14:00 – 15:30 14. MAKRO Mistrovství ČR v otevírání ústřic
16:00 – 16:45 Sedmihlásek – dětský pěvecký sbor
17:00 – 19:00 Bohemians Bards – historická hudba

 

 

22.3.2015
16:00 – 18:00 ZUŠ Blatná
Dudácká kapela, Alban Eiler, Harryho ledvina, H Band a sólisté

 

23.3.2015

Prezentace školní a zájmové činnosti Městské části Praha 12
16:00 – 16:45 Sluníčko a Mráček – dětské pěvecké sbory
16:45 – 17:45 Taneční škola Betty- folklorní taneční soubor
7:45 – 18:15 Modřenec - dětský lidový soubor
18:45 – 19:00 Rolnička Praha 12 – dětský pěvecký sbor

 

25.3.2015

16:00 - 16:45 Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA – dětský pěvecký sbor
17:00 – 17:30 Mažoretky ZŠ Na Slovance – Praha 8
17:30 – 18:00 DPS Drtinka – dětský pěvecký sbor
18:00 - 18:45 Dětský folklorní soubor Vonička - tance a písně z Valašska

 

26.3.2015

16:00 – 16:15 Ježci – dětský taneční soubor
16:30 – 17:30 DPS Noctuela a Kulíšci – dětský pěvecký sbor
17:30 – 18:00 TS Mirabel – taneční studio
18:15 – 18:45 Krušpánek – folklorní soubor

 

27.3.2015

14:30 – 15:15 Děcka ze Skoronic - Velikonoční zvyky ve skoronské dědině
  Mezinárdoní hudební festival 16. MusicFest 2015
16:30 - 17:30 JUNIOR - mládežnicky dechovy orchestr
17:45 - 18:30 Sbor Wings – pěvecký sbor
18:45 - 19:30 Limbora a Limborka

 

28.3.2015

14:30 – 15:15 Děcka ze Skoronic - Velikonoční zvyky ve skoronské dědině
   
Mezinárdoní hudební festival 16. MusicFest 2015
 
16:00 Průvod dechových kapel
16:45 – 17:30 Musikverein König David 1920 Keppeln
Musikverein Heimatklänge 1928 Uedemerbruch
17:45 - 18:30 Stadtkapelle Langenau des Musikvereins Langenau
18:45 - 19:30 Musikgesellschaft Aich

 

29.3.2015

14:30 – 15:30 Soubor Boyertown Area High School Music Department
   
Mezinárdoní hudební festival 16. MusicFest 2015
   
16:30 - 17:15 Dětský pěvecký sbor Pramínek
17:30 - 18:15 Soubor Lusatia consort - vokálně instrumentální hudba
18:30 - 19:30 Kapela Pilot - rock a pop

 

30.3.2015

14:00 – 19:00 Jarní přehlídka školní a zájmové činnosti MČ Praha 10

 

31.3.2015

16:00 – 16:30 Sedlčánek –pěvecké vystoupení MŠ Sedlčanská
17:00 – 18:00 Taneční škola Betty- folklorní taneční soubor
18:15 – 19:00 Folklorní soubor Lučinka – lidové písně a tance

 

1.4.2015

14:00 – 15:30 Holstebro Musikskole Prag 2015 – dechový orchestr
16:00 - 19:00 Agentura Dobrý den, Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov
Králičí HOP – velikonoční soutěže s živými králíky

 

2.4.2015

16:00 – 17:00 Penthea – prezentace záchranné stanice zvířat a předvádění dravců
17:00 – 19:00 Frajéři z galerky - staropražské písně a kuplety

 

3.4.2015

16:00 – 17:00 Berušky a Barušky – sborový zpěv
17:00 – 19:00 Třehusk – staropražská veselice

 

4.4.2015

15:30 – 16:30 Jazz No Problem
16:30 – 17:30 Vocales a operní tenor Lukáš Moravec
18:00 – 19:00 Zdroj zvuku – folk rocková kapela

 

5.4.2015

16:00 – 16:30 Kamýček a Kamýčan – folklorní soubor
16:30 – 17:15 Studánka Praha - české, moravské a slovenské písně
17:30 – 18:00 Kamýček a Kamýčan – folklorní soubor
18:15 – 19:00 Studánka Praha - české, moravské a slovenské písně

 

6.4.2015

16:00 – 18:00 Velikonoční program pro děti
Albertíkovy veselé Velikonoce

 

8.4.2015

16:00 – 16:30 Speciální škola Kupeckého - dětské vystoupení
16:45 – 17:15 Klíček – folklorní soubor
17:30 – 18:00 Taneční škola Betty- taneční soubor
18:00 – 18:30 Vivat Flauto – koncert zobcových fléten
18:30 – 19:00 Všelijak – vokální skupina

 

9.4.2015

16:00 – 16:45 Terénní berušky – Berušky opět v Praze
17:00 – 17:30 Lidový soubor Kolíček – písně z Moravy a Slovenska
17:45 – 18:15 Kytice – dětský folklorní soubor
18:30 – 19:00 Cantarina - komorní ženský pěvecký sbor

 

10.4.5015

16:00 – 16:30 DPS Labyrint, ZŠ Štěpánov nad Svratkou – dětský pěvecký sbor
16:45 – 17:15 HUKOt, HUdební Kroužek Ořech tečka – pěvecký sbor
17:30 – 18:00 Folklorní soubor Bejvávalo – pásmo českých tanců
18:15 – 19:00 Taneční skupina Proměny

 

11.4.2015

16:00 – 17:00 Cor Caerdydd, Wales – pěvecký sbor
17:00 – 18:00 Folklórní skupina z Kyjova a Horňácka – Jaro na Slovácku
18:00 – 19:00 Bohemians Bards – historická hudba

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

 

Program

Facebook share

Dnešní program 28.08. 2016

Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci Foto k akci