Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Kde se nacházíte:

Hlavička akce

Aktuální akce

Letní folklórní trhy

17.08.2017 - 28.08.2017
Pražské náměstí Republiky se od čtvrtka 17. srpna oblékne do pestrobarevného folklórního hávu. Vtip a zábavu mu navíc dodá zdobený strom v pohádkovém stylu, na kterém „vyrostou“ klobásky, koláčky a další dobroty. Návštěvníci se mohou těšit na bohatou nabídku pochutin a doprovodný víkendový program. Pražské Folklórní léto potrvá do 28. srpna. Dozvědět se více

NOVINKA V PROGRAMU!

Novinky

03. duben 2017

Velikonoční trhy Staroměstském náměstí vítají jaro zpěvem a tancem!

Zajímavou, od prvního představení, velmi vyhledávanou novinkou v programu Velikonočních trhů, se stala pravidelná animační pásma přímo na ploše Staroměstského náměstí. Členové folklórního souboru Studánka Praha zaujali pásmem lidových písní a tanců, které doprovodili zajímavým komentářem a předvedením lidových hudebních nástrojů. Návštěvníci si s nimi mohli sami vyzkoušet hru na fanfrchoch, zatančit a zazpívat.

Animační pásma budou pravidelnou součástí programu v dopoledeních a večrních blocích a jistě si nenechte ujít příležitost je shlédnout na vlastní oči. Termín nejbližšího animačního vystoupení najdete v podrobném dením programu na stránkách www.trhypraha.cz.

Zpět na seznam novinek