Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Hlavička akce

Aktuální akce

Letní folklórní trhy

17.08.2017 - 28.08.2017
Pražské náměstí Republiky se od čtvrtka 17. srpna oblékne do pestrobarevného folklórního hávu. Vtip a zábavu mu navíc dodá zdobený strom v pohádkovém stylu, na kterém „vyrostou“ klobásky, koláčky a další dobroty. Návštěvníci se mohou těšit na bohatou nabídku pochutin a doprovodný víkendový program. Pražské Folklórní léto potrvá do 28. srpna. Dozvědět se více

ORIGINÁLNÍ PŘÍRODNÍ DEKORACE!

Novinky

03. duben 2017

Slaměná zvířátka v životní velikosti u zdobené břízy na Staroměstském náměstí potěší a pobaví malé i velké návštěvníky!

Celkové vizuální pojetí dekorací se v letošním roce nese v duchu lidových tradic a přírodních materiálů. Přímo pod boahatě zdobenou velikonoční břízou na Staroměstském náměstí si můžete prohlédnout originální slaměnou dekoraci s domácími zvířátky v životní velikosti. Již od první chvíle se staly středem pozornosti malých návštěvníků a selfie s nimi budou jením z nějčastějších pozdravů a momentek z trhů!  

Přijďte i Vy potěšit sebe a své ratolesti, vložte na náš facebook vaši fotografii, nejhezčí a nejoriginálnější odměníme dárky! Termín nejbližšího vyhodnocení je 10. 4. 2017. Sledujte www.trhypraha a fcb trhypraha, aby vám neunikla žádná z novinek, akcí a zajímavostí, které na Velikonočních trzích pořádáme!

Zpět na seznam novinek