Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Hlavička akce

Aktuální akce

Letní folklórní trhy

17.08.2017 - 28.08.2017
Pražské náměstí Republiky se od čtvrtka 17. srpna oblékne do pestrobarevného folklórního hávu. Vtip a zábavu mu navíc dodá zdobený strom v pohádkovém stylu, na kterém „vyrostou“ klobásky, koláčky a další dobroty. Návštěvníci se mohou těšit na bohatou nabídku pochutin a doprovodný víkendový program. Pražské Folklórní léto potrvá do 28. srpna. Dozvědět se více

ZDOBENÁ VELIKONOČNÍ BŘÍZA

Novinky

03. duben 2017

Premiéra zcela nové dekorace velikonoční břízy na Staroměstském náměstí!

Zdobená velikonoční bříza na Staroměstském náměstí je zaslouženě v centru pozornosti všech všech návštěvníků. Zcela nové pojetí její dekorace ji dodalo nový, zajímavější vzhled a charakter. Bohaté zdobení, doplněné velkými velikonočními vajíčky a lidovými malovanými talíři, květinový věnec a velké závěsy ze stuh vytváří velmi působivý celek. Novým prvkem je velká dekorace se slaměnými zvířátky v životní velikosti, umístěná přímo kolem kmenu velikonočního stromu.

Součástí denního programu u velikonoční břízy jsou živá animační vystoupení, kde si návštěvníci mohou s účinkujícími společně zazpívat a zatančit. Sledujte stránky www.trhypraha a fcb trhypraha, aby vám neunikla žádná z novinek, akcí a zajímavostí, které na Velikonočních trzích pořádáme!

Zpět na seznam novinek