Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Hlavička akce

Aktuální akce

Letní folklórní trhy

17.08.2017 - 28.08.2017
Pražské náměstí Republiky se od čtvrtka 17. srpna oblékne do pestrobarevného folklórního hávu. Vtip a zábavu mu navíc dodá zdobený strom v pohádkovém stylu, na kterém „vyrostou“ klobásky, koláčky a další dobroty. Návštěvníci se mohou těšit na bohatou nabídku pochutin a doprovodný víkendový program. Pražské Folklórní léto potrvá do 28. srpna. Dozvědět se více

DEKORACE STÁNKŮ NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ

Novinky

03. duben 2017

Dekorace stánků s autentickými motivy a vzory!

Nádhernou atmosféru Staroměstského náměstí oživily desítky prodejních stánků s bohatě zdobenými girlandami a domovními štítky. Důkazem pečlivosti výtvarníků a dekoratérů je to, že každý z motivů vychází z autentických lidových vzorů, které byly používány při zdobení krojů, keramiky, textilií. Při vaší procházce tržištěm tedy nazapomínejte "zvednout oči", abyste si prohlédli všechny typy vzorů na štítech a průčelí prodejních stánků.

V jedno z dalších příspěvků vám představíme jednotlivě vybrané typy vzorů s jejich popisem, tradičním způsobem používání a místem vzniku.

Sledujte stránky www.trhypraha a fcb trhypraha, aby vám neunikla žádná z novinek, akcí a zajímavostí, které na Velikonočních trzích pořádáme!

Zpět na seznam novinek