Česky English

Chci se přihlásit k odběru aktualit, aby mi neutekla žádná akce a novinka:

Kde se nacházíte:

Hlavička akce

Aktuální akce

.. - ..
Dozvědět se více

O nás

Společnost Taiko, a. s., byla založena v roce 2004. Hlavní náplní její činnosti je organizace eventů, příprava společenských akcí, veletrhů, přehlídek, sportovních přenosů, oficiálních sportovních fanzón a velkých pražských trhů v centru města na Staroměstském náměstí, Václavském náměstí a náměstí Republiky.
Společnost Taiko, a. s., zajišťovala realizaci sportovních přenosů a uvítání našich hokejistů z MS v hokeji na Staroměstském náměstí, byla organizátorem oficiálních fanzón na Staroměstském a Václavském náměstí při evropských i světových šampionátech ve fotbale. Všechny tyto uvedené akce se těšily mimořádnému zájmu fanoušků, veřejnosti i médií a jejich profesionální organizace a hladký průběh byly hodnoceny velice pozitivně.

PROFESIONALITA A TRADICE

Historické centrum hlavního města Prahy, jmenovitě prostory Staroměstského a Václavského náměstí, jsou turistickým magnetem a chloubou celé České republiky. Zaslouží si zvláštní pozornosti nejen jako architektonické skvosty, ale i jako místa, na kterých se odehrávaly a odehrávají významné dějinné, společenské a kulturní události.
Obě tato náměstí jsou také dějišti konání Vánočních a Velikonočních trhů. Ty jsou pořádány v rámci oslav dvou nejvýznamnějších křesťanských svátků. Proto zasluhují co nejpečlivější přípravu i realizaci tak, aby byly svou formou i obsahem adekvátní a reprezentativní a ukázkou českých tradic.
Při vytváření projektu na konání Vánočních v Praze jsme se snažili o maximální respekt a zohlednění projektu z pohledu návštěvníka. Naší hlavní snahou je vytvořit komplexní projekt, který uspokojí všechna jejich přání a potřeby - jak praktické, tak estetické a kulturní. V naší vizi jsou trhy událostí, která každého zaujme, pobaví a obohatí. Samozřejmostí jsou i praktické stránky věci, jako kvalitní sortiment, vztahy s partnery a prodejci, bezpečnost, hygiena a podobně.

GASTRONOMIE I TRADIČNÍ ŘEMESLA

Pro statisíce jejich návštěvníků je vždy připravena bohatá nabídka gastronomických specialit a občerstvení, a velice oblíbený prodej a tématické ukázky tradičních řemesel. Sortiment a kvalita nabízených produktů a služeb je pod pečlivým “dohledem” návštěvníků i médií a těší nás, že jejich hodnocení jsou každým rokem příznivější.

ROZSÁHLÝ KULTURNÍ PROGRAM

Každá z těchto velkých akcí doprovázena bohatým kulturním programem, se zastoupením lidového a tradičního folklóru, hudebními, pěveckými a tanečními vystoupeními profesionálních i amatérských souborů.Pro děti jsou připravovány speciální programové bloky a velice oblíbené a vyhledávané dětské dílničky.

INSPIRACE UMĚNÍM I TRADICÍ

Mimořádná pozornost je věnována i vizuální stránce trhů - výběru hlavního tématu a provedení dekorací. Každá z akcí je pečlivě připravována od návrhů až po samotnou realizaci. Inspirace tradičními a historickými motivy dodává každé z akcí neopakovatelnou atmosféru a osobitý charakter. Odkazy na motivy z lidových tradic a tvorbu slavných českých umělců, z nichž můžeme jmenovat například malíře Alfonse Muchu, skladatele Antonína Dvořáka nebo aktuálně Josefa Ladu, nádherně dokreslují atmosféru historického centra Prahy.

RECENZE A OHLASY

Každá z těchto akcí je doprovázena širokým zájmem veřejnosti a médií, a těší se statisícovým návštěvnostem z celé České republiky i zahraničí. Pozitivní reakce návštěvníků i oficiálních organizací nás velmi těší a jsou závazkem pro projekty následující. Zkušený tým společnosti Taiko, a.s. a jejich externích dodavatelů je zárukou, že každá z akcí bude připravena a realizována s maximálním důrazem na profesionální provedení a respektování všech obecných předpisů a norem.

Facebook share

Program

Dnešní program 21.10. 2017

tip pro vás!