Hledáme PROVOZNÍ pro Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí a v sezóně pro Žluté lázně

Nabízíme sezónní spolupráci pro rok 2022 a to na Jarních a Velikonočních trzích (začínají 2.4.2022)

a následně v areálu Žluté lázně (otevření nejpozději 30.4.2022 do 31.9.2022).

Pojďte s námi společně připravit krásnou jarní a letní atmosféru v Praze!

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod a koordinaci zaměstnanců na jednotlivých stáncích

  • Komunikace s centrálním skladem - objednávky zboží

  • Zodpovědnost za evidenci tržeb

  • Školení zaměstnanců

  • Dohled nad dodržováním HACCP, BOZP aj.

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici v gastronomii - podmínkou

  • Výborné organizační schopnosti a zkušenosti s řízením početného kolektivu

  • Znalost AJ - velkou výhodou

  • Týmového hráče

  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení!

  • Zajímavou práci s flexibilní pracovní dobou

  • Možnost dlouhodobé spolupráce v rámci dalších projektů

  • Akční a kreativní tým kolegů, atraktivní a originální produkty, služby a projekty

  • Jistotu, že nepoznáte slovo nuda, stereotyp, nebo nečinnost

  • Perspektivu vlastního profesního rozvoje

  • Zaměstnanecká sleva na občerstvení

Pokud máte dojem, že jste právě našli ten svůj nový dream job, pošlete nám vaše CV na e-mail: provozni@zlutelazne.cz,

rádi si jej projdeme a setkáme se s Vámi přímo u nás. Více zde: https://bit.ly/PROVOZNÍ

Na viděnou v Taiko-týmu!

Zasláním svého životopisu udělujete SOUHLAS se zpracováním osobních údajů za účelem zařazení do Výběrového řízení.

Hledáme obsluhu - GRILAŘE nebo TRDLAŘE na Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí

Hledáte práci? My aktuálně hledáme obsluhu, grilaře nebo trdlaře na největší Velikonoční trhy v České republice na Staroměstském náměstí.

V případě zájmu se obraťte na našeho Jeníka, který vám poskytne více informací.

Jan Kadlec

provozni@zlutelazne.cz, +420 771 127 055