24.10.2018

Abychom Vám ušetřili práci s hledáním, připravili jsme pro Vás oficiální set fotografií z loňských vánočních trhů. Zároveň Vás vyzýváme, abyste v souvislosti s pozváním na letošní trhy (namísto historických) používali výhradně tyto fotografie. Obrazové materiály, včetně e-banneru a nového loga si můžete stáhnout z tohoto  VISUAL KITu.

Aktuální fotografie z letošní výzdoby zveřejníme co nejdříve po zahájení trhů.

Rovněž tak je Vám plně k dispozici následující textová anotace:
 

VÁNOČNÍ TRHY PRAHA 2018

Zveme Vás srdečně k návštěvě adventní Prahy a jejích tradičních Vánočních trhů na Staroměstském náměstí, Václavském náměstí a náměstí Republiky. Jejich unikátní atmosféru, nádhernou výzdobu a bohatý sortiment nejlépe dokumentují četná mezinárodní ocenění v anketách o nejlepší vánoční trhy a adventní destinaci světa, které v posledních letech pravidelně získávají. Vánoční trhy v kouzelné atmosféře historického centra Prahy proběhnou od 1.12.2018 do 6.1.2019. Součástí denního provozu trhů (na Staroměstském náměstí) je i bohatý tematický kulturní program, který se skládá ze stovek živých vystoupení hudebních, pěvěckých i tanečních souborů.

Veškeré informace o novinkách i denním programu Vánočních trhů najdete na www.trhypraha.cz nebo FB profilu Facebook.com/PragueMarkets