Vánoční kulturní program STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ

26. 11. 2022

11:00 - 15:00 Dětské vánoční dílny s KROUŽKY a POMPO

15:30 - 16:15 Mládežnický pěvecký sbor Pomněnky

16:15 - 17:30 Rozsviťte s námi Prahu - předvánoční charitativní projekt Hitrádia City - předání šeku Dům pro Julii

18:00 - 18:30 setkání s tvůrci filmu “Vánoční příběh” - vystoupí Václav Noid Bárta

18:30 - 19:30 Shantychor „Reriker Heulbojen“ e.V. / DE - mužský pěvecký sbor, který zpívá námořní vánoční písně

27. 11. 2022

11:00 - 14:45 Dětské vánoční dílny s KROUŽKY a POMPO

15:00 - 15:45 Dětský národopisný soubor Pomněnka a Dunajek

16:00 - 16:45 Berušky a Barušky z Mutějovic - Vánoční příběh

16:45 - 17:30 Dětský národopisný soubor Pomněnka a Dunajek

28. 11. 2022

16:00 - 17:00 ZUŠ Stodůlky - oddělení populárního zpěvu

17:00 - 18:00 Riverside Choir - vánoční koncert

29. 11. 2022

16:00 - 16:30 Dětský pěvecký sbor Drtinka

16:40 - 17:10 Smíšený pěvecký sbor KWAYA

17:40 - 18:20 Áňa, Pó a pes

30. 11. 2022

16:00 - 18:00 Komorní sbor ZUŠ Hronov, Dechový orchestr mladých ZUŠ Hronov

18:15 - 19:00 Folklorní soubor Rosénka, Makovičky a Muzička

1. 12. 2022

16:00 - 16:40 Dětský pěvecký sbor Noctuella a Kulíšci

17:00 - 18:00 Pěvecký sbor TRIANGL a kytarový soubor

2. 12. 2022

30. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ HUDBY S CENOU PETRA EBENA

15:00 - 15:20 DPS CARO Raškovice

15:20 - 15:40 Budapest Lantos Choir / HU

15:40 - 16:00 Camerata / PL

16:00 - 16:20 Lublin University of Technology Choir / PL

16:20 - 16:40 Plungės Mykolo Oginskio art school youth choir / LV

16:40 - 17:00 Pomeranian Medical University Choir, Szczecin / PL

17:00 - 17:25 Bel Canto

17:25 - 17:45 Pěvecký sbor Jizerka Semily

17:45 - 18:00 Pěvecký sbor Gymnázia Havířov

18:00 - 18:30 Duchcovský pěvecký sbor pod vedením Jany Moravcové

3. 12. 2022

11:00 - 15:00 Dětské vánoční dílny s KROUŽKY a POMPO

15:35 - 15:55 Dětský pěvecký sbor „SKŘIVÁNEK“, z.s.

16:00 - 16:45 Pěvecký sbor Markéty Wagnerové

17:00 - 17:40 Společný koncert všech zúčastněných sborů Mezinárodního festivalu adventní a vánoční hudby s cenou Petra Ebena - diriguje: Johann van der Sandt / JAR

17:45 - 18:15 Pěvecký sbor Lašan Brušperk

4. 12. 2022

11:00 - 14:30 Dětské vánoční dílny s KROUŽKY a POMPO

15:00 - 17:00 Folkloristé z Kyjovska a Horňácka

17:30 - 18:15 Českolipský Evergreen - pěvecký sbor

5. 12. 2022

16:00 - 18:00 Andělské Vánoce - mikulášská show pro celou rodinu

18:30 - 20:00 Dick O‘Brass - vánoční koncert

6. 12. 2022

16:00 - 16:45 Pěvecký sbor RADOST ZŠ VOTICE

17:00 - 18:00 Prague British International School: Primary and Senior Ensembles

7. 12. 2022

16:00 - 16:20 DPS Mráček a Sluníčko ZŠ Prof. Švejcara, Praha 12

16:30 - 17:00 Pěvecký sbor Bajkaláček

17:00 - 17:20 Dětský pěvecký sbor Osmikvítek - přípravné oddělení Sněženky a Kopretinky

17:30 - 17:50 Dětský pěvecký sbor Osmikvítek - přípravné oddělení Pampelišky

8. 12. 2022

11:30 - 12:00 Pražští hasiči, po vzoru svých římských kolegů, dekorují věncem sochu Panny Marie

16:00 - 16:45 Dětský pěvecký sbor ZŠ a Gymnázia Jiřího Gutha Jarkovského GUT!

17:00 - 17:30 Taneční studio Mirabel

17:30 - 17:50 Pražské mažoretky, TJ Sokol Vysočany

9. 12. 2022

15:00 - 17:00 Blatenští dudáci ZUŠ Blatná - Alban Eiler, soubor zobcových fléten

17:00 - 17:40 Folklorní soubor Vonička

17:45 - 18:15 Voices – Chorgemeinschaft Oberperfuss / AT

18:15 - 18:45 Dětský pěvecký sbor Sluníčko

18:45 - 19:15 Flauti Vivace - flétnový soubor

10. 12. 2022

11:00 - 14:30 Dětské vánoční dílny

15:00 - 15:40 Rozova dolina - folklorní taneční soubor - Vánoční tajemství / BG

16:00 - 17:00 Dětský pěvecký sbor Viola

17:15 - 18:00 Dětský pěvecký sbor Motýlek

18:15 - 19:00 Smíšený pěvecký sbor Technik Akademik / SK

19:15 - 20:00 Pěvecký sbor města Klimkovic

11. 12. 2022

11:00 - 15:00 Dětské vánoční dílny

15:30 - 15:50 Taneční skupina DEMO

16:00 - 16:40 Vysokoškolský pěvecký sbor Ostravské univerzity

17:00 - 17:30 Folklorní soubor Kamýček, z.s.

17:40 - 18:10 Dětský folklórny súbor Vartášik z Krupiny

12. 12. 2022

15:30 - 16:00 SMoG - sbor mosteckého gymnázia

16:10 - 16:45 Dětský pěvecký sbor Sedmihlásek

16:45 - 17:30 Dalovické sluníčko - pěvecký sbor

17:30 - 18:00 Taneční skupina Proměny z.s.

13. 12. 2022

16:00 - 17:00 Holandský orchestr - The Porta Mosana College Maastricht

17:00 - 17:30 Modrá škola - dětské vánoční vystoupení

17:30 - 18:00 CANTARINA - komorní ženský pěvecký sbor

14. 12. 2022

15:00 - 16:00 Holandský orchestr - The Porta Mosana College Maastricht

16:15 - 16:45 ZUŠ PRO ARTE VIVA, s.r.o. - vánoční pásmo

17:00 - 17:30 ZŠ a MŠ Jistebnice - pěvecké sbory

15. 12. 2022

16:00 - 19:00 Středisko volného času KROUŽKY – VÁNOČNÍ KROUŽKOVANÁ PODÍVANÁ

16. 12. 2022

15:00 - 15:55 Dům dětí a mládeže Spirála

16:40 - 17:30 Čiperkové - dětské vánoční  vystoupení

17:45 - 18:15 Kira & Terka - vánoční pásmo

17. 12. 2022

11:00 - 13:45 Dětské vánoční dílny

14:00 - 15:00 Dětský folklorní soubor Maleníček a Čakanka / SK

15:00 - 15:30 Dům dětí a mládeže Modřany - vánoční pásmo

16:00 - 17:00 VOCAL BAND Markéty Aptové

17:15 - 17:40 Studio DAG

18:00 - 19:00 Taneční škola Ivy Langerové - Top Dance Prague Team

18. 12. 2022

11:00 - 14:30 Dětské vánoční dílny

15:00 - 15:30 Hostivický pěvecký sbor

16:00 - 16:30 Smíšený sbor ,,Sēja’’ a ,,Skulte’’ / LV

17:00 - 17:40 Dechový orchestr Kulturního domu města Holic

18:00 - 18:30 Bára Ladrová a kamarádi - Andělské zpívání a tancování

19. 12. 2022

16:00 - 16:15 Akordeonový soubor Harmonie, ZUŠ Harmonie a ZUŠ Biskupská

16:30 - 16:50 Dětský muzikálový kroužek, Praha - Břevnov

17:00 - 17:10 Mateřská škola 4Pastelky - Sedlčanská - pěvecký kroužek

17:10 - 17:20 Pěvecký sbor Rolničky

17:30 - 18:20 Gospel Singers - Poselství Vánoc

20. 12. 2022

16:30 - 16:50 Dětský muzikálový kroužek, Praha - Břevnov

17:00 - 18:00 AGLAIA - pěvecký sbor ZUŠ a Gymnázia Dobříš

18:00 - 18:30 HUKOt Ořech -  pěvecký sbor

21. 12. 2022

16:30 - 17:00 DPS Klíček a flétnový soubor NOTEČKA

17:05 - 17:50 Taneční škola Betty a Folklorní soubor Verpán

17:45 - 19:45 Základní umělecká škola FLOW - vánoční vystoupení

22. 12. 2022

16:00 - 16:20 DPS Lístek ZUŠ Ratibořická, pobočka Černý most

16:30 - 17:15 Pěvecký sbor Markéty Wagnerové

17:30 - 18:00 Lumpína - dětská hudební show

23. 12. 2022

16:00 - 16:30 Karolina Čížková - vánoční vystoupení

17:00 - 18:00 Let's Go! - spirituály

24. 12. 2022

11:00 - 13:00 Rozlévání štědrodenní polévky

21:00 - 22:00 Česká mše vánoční "Hej mistře!", Jan Jakub Ryba - účinkuje smíšený pěvecký sbor Vox Pragae, orchestr  Praga Sinfonietta a sólisté

25. 12. 2022

16:00 - 17:00 Vánoční pohádka - pohádka pro celou rodinu, divadélko Romaneto

17:30 - 18:30 Josef Vágner & dětský pěvecký sbor Coro Piccolo

26. 12. 2022

16:00 - 17:15 Třehusk - staropražská kapela

17:20 - 18:00 Iveta Jonová - operní pěvkyně

18:00 - 18:30 Třehusk - staropražská kapela

27. 12. 2022

15:45 - 16:30 DominiKa & Band - vánoční koncert

17:00 - 18:00 Tomáš Vaněk - vánoční koncert

18:10 - 18:30 Karolína Bedford - vánoční pásmo

28. 12. 2022

16:00 - 17:00 Kapela Kůzle - vánoční koncert

17:30 - 18:30 Grand varieté Brno - muzikálové a vánoční písně

29. 12. 2022

16:00 - 17:00 Kapela Blastery & Melodica

17:30 - 18:30 Bád Boys - vánoční blues a rock'n'roll

30. 12. 2022

17:00 - 17:30 Karolina Čížková - vánoční vystoupení

18:00 - 18:30 LARA MORR - vánoční koncert

31. 12. 2022

16:45 - 17:30 Bobík a kamarádi na výletě - moderuje Honza Ladra - show pro děti

19:00 - 19:30 Kutheil + Live band

19:30 - 20:15 DJ Daniel Kraus

20:15 - 20:45 Kutheil + Live band

20:45 - 21:30 DJ Daniel Kraus

21:30 - 22:00 Kutheil + Live band

22:00 - 22:45 DJ Daniel Kraus

22:45 - 23:15 Kutheil + Live band

23:15 - 24:00 DJ Daniel Kraus

1. 1. 2023

15:00 - 16:00 Novoroční zpěvy - Árie z českých oper, účinkují operní sólisté předních českých i zahraničních scén

16:30 - 18:30 Třehusk - staropražská kapela

2. 1. 2023

16:00 - 17:00 ZUŠ Stodůlky, Veselá škola, Mezinárodní konzervatoř - oddělení populárního zpěvu

17:00 - 17:30 Smíchovský výběr - účinkují děti z hudebních zájmových útvarů DDM Praha 5 se svými lektory

3. 1. 2023 

16:30 - 17:30 Vánoční koledy s Ewou a Tomášem

18:00 - 19:00 Los Fotros - novoroční koncert

19:30 - 20:30 The Geront Shadows revival - novoroční koncert

4. 1. 2023

15:30 - 16:30 Hashtag - novoroční koncert

17:00 - 18:00 Spolektiv - folková kapela

5. 1. 2023

16:00 - 17:00 Rí Ra - folková kapela

17:30 - 18:00 Cool Music - dětský koncert

6. 1. 2023

16:00 - 18:00 Tříkrálové oslavy 

Svatojakubský sbor a orchestr Praha -   Česká mše vánoční "Hej mistře!", Jan Jakub Ryba