Program
Staroměstské náměstí
16.3. 2024 sobota
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky s Druchemou
16:00 - 18:00 Dechový orchestr mladých a pěvecký sbor ZUŠ Hronov
18:30 - 19:00 Smíchovský výběr Domu dětí a mládeže Praha 5
17.3.2024 neděle
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky s Druchemou
16:00 - 17:00 Svatý Patrik Conamara Chaos - hudební skupina
17:30 - 18:15 Pěvecký sbor Berušky a Barušky
18:30 - 19:00 Pěvecký sbor Vratislavka
18.3. 2024 pondělí
16:00 - 19:00 Folktrio - folková skupina
19.3. 2024 úterý
16:00 - 16:30 Dětský pěvecký sbor Drtinka
17:00 - 17:30 Anna Kiera - pěvecké vystoupení
18:00 - 19:00 Academy Of Music - sólová vystoupení
20.3. 2024 středa
16:00 - 16:45 Pěvecký sbor Radost, ZŠ a MŠ VOTICE
17:15 - 18:00 ZUŠ PRO ARTE VIVA, s.r.o.
18:30 - 19:00 Pěvecký sbor Old Noctuella
21.3. 2024 čtvrtek
16:00 - 19:00 Samu&EL - hudební vystoupení
22.3. 2024 pátek
16:00 - 16:25 Pěvecký a taneční soubor Dědinka - přípravky souboru Musica e Danza
16:30 - 16:40 Pěvecký sbor Mateřská škola Opalinka
17:00 - 18:00 Gospel Singers - worshipová kapela
18:15 - 19:00 Dětský folklorní soubor Vonička Čestlice
23.3. 2024 sobota
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky
16:00 - 19:00 Mezinárodní folklorní festival Jarní pohádka (UA, EE, GE, BG, RO, PL)
24.3. 2024 neděle
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky
16:00 - 16:30 Folklorní soubor Kamýček
16:40 - 17:20 Dětský pěvecký sbor Sedmihlásek Praha
17:30 - 17:35 Taneční soubor Harmony Dance
17:50 - 18:15 Smíšený pěvecký sbor KWAY
18:30 - 19:00 Pěvecký sbor Voices of Prague
25.3. 2024 pondělí
16:00 - 17:00 FZUŠ Stodůlky - hudební vystoupení
17:30 - 18:20 Folklorní soubor Rosénka, skupiny Hrozénka a Treperendy, dětský folklorní soubor Makovičky
18:30 - 19:00 Oli Rumlová - sólové vystoupení
26.3. 2024 úterý
16:00 - 16:20 Pěvecký a taneční sbor Modrá
16:30 - 17:00 Dětský pěvecký sbor Klíček a flétnový soubor Notečka
17:15 - 18:15 AGLAIA - pěvecký sbor ZUŠ a gymnázia Dobříš
18:40 - 19:00 Mužský sbor Rolnička Praha
27.3. 2024 středa
16:00 - 16:30 Pěvecký sbor Bajkaláček
16:45 - 17:15 Dětský pěvecký sbor Osmikvítek - přípravná oddělení Sněženky a Kopretinky
17:30 - 18:00 Folklorní soubor Lučinka
18:10 - 19:00 Taneční škola BETTY
28.3. 2024 čtvrtek
16:00 - 17:00 Jan Jareš - nevidomý zpěvák a klavírista
17:15 - 19:00 Třehusk - staropražská kapela
29.3. 2024 pátek
16:00 - 16:30 Dětský folklorní soubor Maleníček a Záhoráček
16:45 - 18:15 Tancujeme se Studánkou Praha
18:30 - 19:00 Taneční soubor Lazarka
30.3. 2024 sobota
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 16:20 Dětský domov Most - romský folklór
16:45 - 17:30 Dechová hudba Bořanka
17:40 - 18:00 Dětský domov Most - romský folklór
18:15 - 19:00 Dechová hudba Bořanka
31.3. 2024 neděle
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 19:00 Třehusk - staropražská kapela
1.4. 2024 pondělí
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky
15:45 - 16:45 Divadélko Romaneto - Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka
17:15 - 19:00 Plzeňský Mls - malý lidový soubor
2.4. 2024 úterý
16:00 - 17:00 Dick O'Brass - folková kapela
17:20 - 17:40 Taneční studio Mirabel - irské tance
18:00 - 18:20 Veselá kapela seniorů z HaFstudia
18:45 - 19:00 Pěvecký sbor Annotare in corde
3.4. 2024 středa
15:30 - 15:50 Dětské pěvecké sbory Sluníčko a Mráček ZŠ prof. Švejcara
16:00 - 16:20 Pěvecký sbor Mateřská škola 4Pastelky a Notičky
16:30 - 17:10 Dětský pěvecký sbor Noctuella a Kulíšci
17:30 - 18:30 DominiKa - hudební vystoupení
18:30 - 19:00 Patrik Stoupa - hudební vystoupení
4.4. 2024 čtvrtek
16:00 - 16:45 Patrik Stoupa - hudební vystoupení
17:00 - 17:40 Dům dětí a mládeže Suchdol - sólový zpěv
18:00 - 19:00 Pěvecký sbor Triangl, Zelenáček, Trianglíček
5.4. 2024 pátek
16:00 - 19:00 Cimbálová muzika Vladimíra Novotného
6.4. 2024 sobota
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 18:00 Jízda králů Skoronského kroužku a tvořivé dílny
18:15 - 19:00 JK Band ZUŠ Kralupy nad Vltavou
7.4. 2024 neděle
11:00 - 15:00 Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 16:50 Dětský národopisný soubor Pomněnka
17:20 - 17:45 Klarinetový soubor ZUŠ Nad Alejí
17:50 - 18:05 Studio DAG, ZŠ a MŠ Sdružení - taneční soubor
18:10 - 19:00 Dětský národopisný soubor Pomněnka
Václavské náměstí
16.3. 2024 sobota
16:00 - 17:00 FZUŠ Stodůlky - sólová vystoupení
17:00 - 18:00 Academy Of Music - sólová vystoupení
17.3. 2024 neděle
16:00 - 16:30 Smíchovský výběr Domu dětí a mládeže Praha 5
16:45 - 18:00 Tancujeme se Studánkou Praha
21.3. 2024 čtvrtek
16:00 - 17:00 DominiKa - hudební vystoupení
17:00 - 18:00 Sólová vystoupení studentů Mezinárodní konzervatoře Praha
22.3. 2024 pátek
16:00 - 18:00 Folktrio - folková skupina
23.3. 2024 sobota
16:00 - 16:40 Folklorní soubor Světlovánek
17:00 - 17:30 Chlapecký sbor Dzvinočok a dívčí sbor Vognyk z Kyjeva
17:30 - 18:00 Pěvecký sbor Voices of Prague
24.3. 2024 neděle
16:00 - 18:00 Folktrio - folková skupina
28.3. 2024 čtvrtek
16:00 - 18:00 Samu&EL - hudební vystoupení
29.3. 2024 pátek
16:00 - 18:00 Třehusk - staropražská kapela
30.3. 2024 sobota
16:00 - 18:00 Třehusk - staropražská kapela
31.3. 2024 neděle
16:00 - 18:00 Folktrio - folková skupina
1.4. 2024 pondělí
16:00 - 18:00 Cimbálová muzika Miroslava Kotlára
4.4. 2024 čtvrtek
16:00 - 18:00 Načarej - folková kapela
5.4. 2024 pátek
16:00 - 17:00 Gospel Singers - worshipová kapela
17:30 - 18:00 Folklorní soubor Lučinka
6.4. 2024 sobota
16:00 - 16:15 Rinceoirí - klub irských tanců
16:30 - 18:00 Tancujeme se Studánkou Praha
7.4. 2024 neděle
16:00 - 18:00 Samu&EL - hudební vystoupení